Wynajem wózków widłowych

Manitou

Usługi wynajmu

Wynajem wózków widłowych jest usługą skierowaną do tej części klientów, dla której wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązania problemów logistyki wewnątrzzakładowej.


 

W swojej ofercie uwzględniamy również usługę wynajmu urządzenia wraz z operatorem. Proponujemy również możliwość zakupu wynajmowanego przez Państwa podnośnika. W takim przypadku obniżamy cenę wózka o wartość wynajmu. W zależności od długości okresu wynajmu, polecamy swoje usługi proponując zarówno wynajem długoterminowy (powyżej 24 m-cy), jak i krótkoterminowy – na dogodnych, dostosowanych do Państwa potrzeb, warunkach.

 

Nasza oferta wynajmu podnośników jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego, dającą wymierne korzyści, jakimi są z pewnością:

 • możliwość sezonowego wykorzystania urządzenia,
 • okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb,
 • zbudżetowany koszt pracy sprzętu,
 • brak kosztów zarządzania flotą,
 • brak przedpłat przy podpisaniu umowy,
 • możliwość pozyskania floty przy ograniczonym kapitale,
 • niższy łączny koszt eksploatacji wózków,
 • możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu,
 • zapewnienie ciągłości pracy.

Wynajem wózków widłowych

Wynajem krótkoterminowy
Nawet na jeden dzień

Wynajem wózków specjalistycznych, zwyżek, platform ruchomych,  wózków teleskopowych i terenowych:

 • możliwość wynajmu nawet na jeden dzień!
 • odbiór wózka w Ożarowie Mazowieckim lub Zatorze albo…
 • …dowieziemy wózek w dowolne miejsce,
 • wynajem wózków tylko “nearly new” – w wieku do 3 lat,
 • realizujemy również wynajmy wózków z osprzętem lub operatorem.

Oferowane formy wynajmu

Dla dużych firm, które używają wózków bardzo intensywnie, proponujemy rozwiązanie polegające na zleceniu naszej firmie dostawy i pełnej obsługi serwisowej wózków widłowych (łącznie z wymianą ogumienia). Rozwiązanie takie eliminuje obciążenie finansowe, związane z zakupem wózków oraz konieczność utrzymywania wydziałów zajmujących się utrzymaniem ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy najwyższej jakości sprzęt i zajmujemy się jego obsługą w pełnym zakresie. W razie pytań lub w celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt z działem wynajmu. Tel: 691 500 215

Firma „Lemarpol”, mając na bieżąco dostęp do szerokiej gamy urządzeń o różnych parametrach technicznych, proponuje wynajem wózków widłowych, jak również ruchomych podestów nożycowych, będących doskonałym rozwiązaniem przy pracach wysokościowych.

W razie pytań lub w celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt z działem serwisu: tel. 603 785 626

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na mniej znaną, lecz bardzo atrakcyjną i polecaną przez nas formę współpracy, jaką jest outsourcing. Jest to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna koncepcja udoskonalenia zarządzania przedsiębiorstwem.

Outsourcing polega na korzystaniu z usług, czy produktów, jakie oferują inni dostawcy. Celem stosowania outsourcingu jest obniżanie poziomu kosztów produktów i usług oferowanych klientom. Firma „Lemarpol-Wózki Widłowe” m.in. ze względu na posiadanie doskonale wykwalifikowanej kadry pracowniczej, jak również dostępności kilkuset urządzeń na stoku, jest najlepiej przygotowaną firmą do świadczenia kompleksowych usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, np. :

 • obsługę „full-service”, świadczonej przez serwisantów naszej firmy na sprzęcie należącym do klienta na jego terenie;
 • świadczenie kompleksowych usług transportu wewnątrzzakładowego własnymi urządzeniami łącznie z pracą operatorów.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gwarantując ze swojej strony płynne sfinalizowanie niezbędnych procedur, tak aby Państwa zadowolenie ze współpracy z nami rozpoczęło się wraz z jej zainicjowaniem i towarzyszyło nieprzerwanie przez cały okres jej trwania. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta wypełniając poniższy formularz.

Lemarpol Wózki Widłowe

Dział wynajmu długoterminowego:

Tel: 691 500 215, E-mail:lemarpol@lemarpol.pl

Dział wynajmu krótkoterminowego o. Zator

Tel: 603 785 626, E-mail:lucyna@lemarpol.pl

Tel: 502 937 047, E-mail:lukasz.waldowski@lemarpol.pl

Dział wynajmu krótkoterminowego o. Koprki

Tel: 502 031 582, E-mail:lukasz.leszczynski@lemarpol.pl

Tel: 691 052 130, E-mail:warszawa@lemarpol.pl