Logo UE, RP, Fundusze Europejskie Best managed companies

Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift

AUTORYZOWANY DEALER ManitouCombilift

Dlaczego Combilift?

Firma Combilift, założona w 1998 roku przez Roberta Moffetta i Martina McVicara, miała na celu opracowanie innowacyjnego wózka widłowego, który optymalizowałby wykorzystanie przestrzeni podczas transportu i przeładunku długich oraz nieporęcznych ładunków.

Ich misją było zaoferowanie klientom alternatywy dla tradycyjnych rozwiązań, umożliwiającej efektywniejsze zarządzanie załadunkiem, transportem i manipulacją towarem w magazynach. Combilift łączy funkcjonalności wózka do załadunku i rozładunku z możliwościami pracy w wąskich korytarzach, oferując szereg korzyści, w tym zmniejszenie potrzeby stosowania wielu wózków i operatorów, usprawnienie procesów logistycznych oraz redukcję ryzyka uszkodzenia towarów nieumieszczonych na paletach.

Do 2001 roku produkcja firmy wzrosła do niemal 450 pojazdów rocznie, a wózki Combilift zaczęły znajdować odbiorców również poza branżą drzewną, PCV i budowlaną, w sektorach związanych ze stalą i aluminium. W tym samym roku, osiągnięcia przedsiębiorstwa i założyciela Martina McVicara zostały docenione – firma zdobyła tytuł eksportera roku, a McVicar został uhonorowany tytułem przedsiębiorcy roku przez Ernst&Young. Po tych sukcesach, Combilift nie zwalniał tempa, rozszerzając swoją sieć sprzedaży do ponad 40 krajów.

Kluczowym momentem dla firmy było nabycie w 2003 roku fabryki, która po modernizacji stała się zaawansowanym technologicznie, zajmującym 9 hektarów, centrum produkcyjnym. Obiekt ten obejmuje także centrum administracyjne oraz dedykowany blok badań i rozwoju, co umożliwia produkcję blisko 2000 wózków rocznie w ramach pięciodniowego tygodnia pracy.

Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie wózków Combilift?

1


Zwiększona
produktywność

2


Wszechstronne
urządzenia

3


Wysoka
wydajność

4


Zwiększona przestrzeń
magazynowa

Optymalizacja przestrzeni magazynowej z Combilift

Rozwiązania oferowane przez Combilift zmieniają zasady gry w zakresie ładowania, rozładowywania i przechowywania towarów w przedsiębiorstwach. Nasze usługi są skierowane do firm o różnej skali działalności i z różnych sektorów, wspierając je w optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, poprawie bezpieczeństwa oraz zwiększeniu efektywności operacyjnej ich magazynów i hal magazynowych. Dzięki naszej ekspertyzie w zakresie maksymalizowania potencjału magazynowego, w połączeniu z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań do obsługi ładunków, jesteśmy w stanie pomóc zwiększyć pojemność magazynową naszych klientów nawet o 100%.

Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift – gdzie kupić?

Od teraz wózki widłowe Combilift dostępne są także w naszej ofercie! Chcesz wiedzieć o nich więcej?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi Ci aktualną ofertę wózki widłowych bocznych czterokierunkowych Combilift

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Zator

KRS: 0000038980, NIP: 6760016783, Kapitał zakładowy: 1 191 000,00 zł
32-640 Zator, ul. S. Staszica 21

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

tel: 609 083 506, e-mail: lemarpol@lemarpol.pl


Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Koprki / Ożarów Mazowiecki

05-850 Koprki / Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 478
tel/fax: 22 / 664-12-71