Logo UE, RP, Fundusze Europejskie Best managed companies
AUTORYZOWANY DEALER ManitouCombilift

Lemarpol / Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift / Wózki widłowe Combilift seria ST

Wózki widłowe Combilift seria ST

Wózek, który może pracować w najwęższych korytarzach roboczych Kluczowymi kwestiami dla operatorów pracujących w ograniczonych przestrzeniach są doskonała widoczność i szybkie, sprawne podnoszenie. Prowadzenie za pomocą szyny oraz kabina zaprojektowana specjalnie pod kątem wydajności sprawiają, że Combi-ST i Combi-GT to oczywisty wybór spośród dostępnych wózków prowadzonych w pozycji stojącej, szczególnie, jeśli priorytetem jest przestrzeń – na przykład w przypadku obiektów do przechowywania zapasów stali, metali, rur i profili PCV.

Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie wózków Combilift?

1


Zwiększona
produktywność

2


Wszechstronne
urządzenia

3


Wysoka
wydajność

4


Zwiększona przestrzeń
magazynowa

Wielokierunkowe wózki widłowe Combilift seria ST

Wózki widłowe zaprojektowane z myślą o ekstremalnie wąskich alejkach

Konstrukcja wąskiej kabiny umożliwia eksploatację w ekstremalnie wąskich alejkach. A co więcej, długość platformy można dostosować do potrzeb, aby mieściła się w istniejących obiektach o wąskich alejkach. Zmniejszone koszty magazynowania w obiekcie połączone z możliwością dostosowania gęstości zapasów do wzrastającego popytu to tylko niektóre zalety modeli Combi-ST/GT. Mocne i niezawodne pojazdy załadunku bocznego prowadzone w pozycji stojącej Combilift są w stanie manewrować z długimi ładunkami w przestrzeni zamkniętej i otwartej. Dwukierunkowy wózek Combi-GT ładowany z boku jest w stanie manewrować w alejkach o szerokości zaledwie 1,27 m.

Prowadzenie korytarza

Instruowana eksploatacja w alejkach jest podejmowana przez wielu klientów, ponieważ dzięki temu łatwo jest wjechać i manewrować w alejkach, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko uszkodzenia zarówno produktu, jak i regałów. W czasie, gdy operatorzy muszą przeprowadzić wiele kompletowań, konstrukcja kabiny sprawia, że wjazd i wyjazd staje się szybki i prosty w trybie regularnym w porównaniu do wózków widłowych, a opcja składanego siedzenia zapewnia wyższy poziom komfortu. Popularna opcja w Combi-ST to kabina, w której się siedzi na siedzisku ukośnym, które zapewnia operatorowi najwyższy komfort bez uszczerbku dla szerokości alejek.

Seria ST

Zobacz inne serie wózków bocznych marki Combilift

Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift – gdzie kupić?

Od teraz wózki widłowe Combilift dostępne są także w naszej ofercie! Chcesz wiedzieć o nich więcej?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi Ci aktualną ofertę wózki widłowych bocznych czterokierunkowych Combilift

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Zator

KRS: 0000038980, NIP: 6760016783, Kapitał zakładowy: 1 191 000,00 zł
32-640 Zator, ul. S. Staszica 21

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

tel: 609 083 506, e-mail: lemarpol@lemarpol.pl


Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Koprki / Ożarów Mazowiecki

05-850 Koprki / Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 478
tel/fax: 22 / 664-12-71