Logo UE, RP, Fundusze Europejskie Best managed companies
AUTORYZOWANY DEALER ManitouCombilift

Lemarpol / Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift / Wózki widłowe Combilift seria C

Wózki widłowe Combilift seria C

Wózki z serii C zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić pracę poprzez spełnianie zarazem funkcji trzech wózków widłowych: wózka bocznego, wózka widłowego z przeciwwagą i wózka widłowego do wąskich korytarzy. Ta rewolucyjna konstrukcja eliminuje kosztowną podwójną obsługę ładunków i zwiększa wydajność. Seria Combi C ma możliwość szybkiej zmiany ustawienia kół i poruszania się w dowolnym kierunku. Ten 4-kierunkowy ruch zapewnia wózkowi widłowemu wszechstronność w transporcie długich ładunków przez wąskie drzwi i wokół obiektów z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie wózków Combilift?

1


Zwiększona
produktywność

2


Wszechstronne
urządzenia

3


Wysoka
wydajność

4


Zwiększona przestrzeń
magazynowa

Wielokierunkowe wózki widłowe Combilift seria C

Wózki z serii C – podniosą i przewiozą każdy ładunek

Gama wózków widłowych z serii Combi-C została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najbardziej wydajnej, bezpiecznej i niezawodnej metody przenoszenia długich i ponadgabarytowych ładunków.

Maszyny te mają na celu usprawnienie przepływu pracy poprzez wykonywanie zadań trzech różnych wózków: bocznego, z przeciwwagą i przeznaczonego do pracy w wąskich korytarzach. To rewolucyjne rozwiązanie eliminuje kosztowną konieczność korzystania z dwóch urządzeń podczas transportu materiałów i tym samym zwiększa wydajność pracy.

Wielokierunkowość sprawia, że ten wózek widłowy może przewozić długie ładunki o różnych rozmiarach, a także pewnie i bezpiecznie pracować zarówno w wąskich korytarzach, jak i wokół zakładu.

Zoptymalizuj swoją przestrzeń

Wózki widłowe z serii C mogą także pracować w wąskich korytarzach, dzięki czemu pozwalają zwiększyć zagęszczenie składowanych produktów i zoptymalizować przestrzeń magazynową.

Najbezpieczniejsza metoda transportu ładunków

Wózki widłowe z serii C mogą także pracować w wąskich korytarzach, dzięki czemu pozwalają zwiększyć zagęszczenie składowanych produktów i zoptymalizować przestrzeń magazynową.

Seria C

Zobacz inne serie wózków bocznych marki Combilift

Wózki widłowe boczne czterokierunkowe Combilift – gdzie kupić?

Od teraz wózki widłowe Combilift dostępne są także w naszej ofercie! Chcesz wiedzieć o nich więcej?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi Ci aktualną ofertę wózki widłowych bocznych czterokierunkowych Combilift

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Zator

KRS: 0000038980, NIP: 6760016783, Kapitał zakładowy: 1 191 000,00 zł
32-640 Zator, ul. S. Staszica 21

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

tel: 609 083 506, e-mail: lemarpol@lemarpol.pl


Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Oddział Koprki / Ożarów Mazowiecki

05-850 Koprki / Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 478
tel/fax: 22 / 664-12-71