W lutym pracownicy Lemarpol Wózki Widłowe mieli przyjemność skorzystać z dwudniowego szkolenia przeprowadzone przez znawców branży wózków widłowych czyli Manitou Polska. Czego udało nam się dowiedzieć i jak przebiegał ten czas? Tego dowiecie się poniżej.

szkolenia-manitou-polskaManitou Polska

Oddział Manitou Polska to zaledwie część z tego, co w krajach Europy tworzy Grupa Manitou. Urządzenia podnośnikowe tej marki to solidny fundament transportu magazynowego (i nie tylko). W ofercie urządzeń Manitou znajdziecie bowiem: wózki widłowe czołowe, wózki paletowe elektryczne, terenowe wózki widłowe, ładowarki teleskopowe obrotowe i czołowe czy ładowarki kompaktowe.

Wydajne pojazdy Manitou sprawdzają się zarówno w rolnictwie, budownictwie, jak i przemyśle czy innego typu branżach. Marka Manitou nieustannie dba o jak najwyższą jakość oferowanych przez siebie urządzeń, a także o zapewnienie maksymalnej wiedzy o każdym wózku – nam, sprzedawcom.

Program szkolenia

Grupa Manitou Polska kompleksowo zadbała o poziom szkolenia, prezentując nam treści z kilku zakresów, w tym między innymi:

  • nowości technologiczne
  • finansowanie urządzeń
  • szczegóły budowy i zastosowania wybranych modeli urządzeń od Manitou.

2 dni intensywnych szkoleń pozwoliły naszym pracownikom jeszcze lepiej poznać parametry i atuty wózków Manitou oraz zdobyć jeszcze większą wiedzę, którą teraz możemy przekazywać naszym klientom.

Dla naszej załogi szkolenia są doskonałą okazją, by zgłębiać i poszerzać dotychczasową wiedzę dotyczącą wózków widłowych, ale także by zaznajamiać się z istotnymi dla przyszłych właścicieli widlaków informacjami – zarówno dotyczącymi konstrukcji, jak i obsługi czy nawet różnorodnych możliwości finansowania sprzętu w firmie.

program-szkoleniaWózki widłowe i ładowarki w pigułce

Korzystając z prezentacji mieliśmy okazję powtórzyć i dowiedzieć się między innymi:

  • jakie zastosowanie posiadają konkretne serie urządzeń Manitou,
  • jakie elementy konstrukcji wpływają na bezpieczeństwo pracowników,
  • w jaki sposób rozmieszczone są elementy sterownicze w poszczególnych kabinach,
  • czy tego, które elementy osprzętu dopasować można do poszczególnych modeli urządzeń.

Choć wiedza o wózkach widłowych to dla naszych pracowników nie pierwszyzna, zawsze z chęcią uzupełniamy wiedzę, o nowych rozwiązaniach dotyczących wózków jezdniowych, by potem zdobyte w trakcie szkolenia informacje móc przekazać naszym klientom.

Lemarpol Wózki Widłowe jako oficjalny dealer marki Manitou

lemarpol-wozki-widlowe-szkolenieSkład nowych i używanych wózków widłowych Lemarpol funkcjonuje z licznymi sukcesami na polskim rynku już od ponad 25 lat, przez znaczną część tego czasu podejmując także współpracę z Manitou Polska. Dzięki regularnym szkoleniom możemy jeszcze lepiej zadbać o najwyższy poziom obsługi klientów, zapewniają rzetelne informacje z zakresu obsługi, działania i finansowania wózków widłowych.

Na naszej stronie znajdziecie nowe i używane wózki widłowe oraz ładowarki na sprzedaż, a także pojazdy Manitou na wynajem. Polecamy również dodatkowy, wymienny osprzęt i części do wózków widłowych marki Manitou, które również znajdują się w ofercie naszej firmy.